Tylko kilka kroków by poczuć się lepiej

  1. Zaproponuj termin z dostępnych w naszym kalendarzu

  2. Wybierz porę dnia, która Ci odpowiada

  3. Wprowadź dane kontaktowe

  4. Wybierz z listy temat spotkania i opcjonalnie wybierz terapeutę

  5. Tak niewiele, aby uzyskać pomoc

czerwiec 2024
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Nowoczesna psychoterapia online

Poprawiaj swoje samopoczucie psychiczne kiedy i gdziekolwiek Ci pasuje.

nowoczesna psychoterapia online
Skuteczna psychoterapia online

Zapewniamy pełne spektrum pomocy psychologicznej

Nasi specjaliści pracują w różnych nurtach systemowym, interogatywnym, psychodynamicznym, ericksonowskim, egzystencjalnym i poznawczo-behawioralnym.

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna to spotkanie dwóch osób – tej, która podejmuje pracę nad sobą, i specjalisty czy specjalistki, która będzie towarzyszyć w procesie terapeutycznym.

Umów spotkanie telefonicznie
+48 509 443 160

Psychoterapia par i małżeństw

Terapie dla małżeństw i par są w dużej mierze refleksją nad tym, w jaki sposób dwie osoby mają tworzyć relację, czego od niej potrzebują i co ma się zmienić, by wspólnego życia doświadczać w coraz pełniejszym, bardziej świadomym i satysfakcjonującym wymiarze.

Umów spotkanie telefonicznie
+48 509 443 160

Terapia uzależnień

Terapia uzależnień to główna forma leczenia w przypadku osób borykających się z różnego typu nałogami. Alkoholizm czy każde inne uzależnienie to choroba postępująca, którą najzwyczajniej w świecie trzeba leczyć.

Umów spotkanie telefonicznie
+48 509 443 160

Psychoterapia rodzin

Terapia rodzin to forma psychoterapii, w której uczestniczy zazwyczaj cała rodzina. Podczas spotkań terapeuta towarzyszy rodzinie w procesie wzajemnego zrozumienia.

Umów spotkanie telefonicznie
+48 509 443 160

Psychoterapia dzieci i młodzieży

Problemy z którymi pracujemy to m.in.: depresja dziecięca i młodzieżowa; lęki, nieśmiałość, zahamowanie w relacjach rówieśniczych; agresja i autoagresja; problemy wychowawcze i inne.

Umów spotkanie telefonicznie
+48 509 443 160

Psychoterapia seksuologiczna

Pomoc seksuologiczna obejmuje m.in. następujące obszary: trudności relacyjne, zaburzenia seksualne, brak lub utrata potrzeb seksualnych, nadmierny popęd seksualny, uzależnienia w sferze seksualnej, brak akceptacji własnej orientacji i inne.

Umów spotkanie telefonicznie
+48 509 443 160

Porada psychologiczna

Porada psychologiczna nie jest sesją psychoterapeutyczną. Polega na zasięgnięciu opinii specjalisty, gdy z przyczyn zewnętrznych znajdziemy się w trudnej sytuacji (lub gdy w takiej sytuacji jest osoba nam bliska).

Umów spotkanie telefonicznie
+48 509 443 160

Program Ograniczania Picia POP

Program Ograniczania Picia skierowany jest do osób pijących alkohol w sposób ryzykowny lub szkodliwy, które chcą wypracować bezpieczniejszy model używania alkoholu. Może stanowi terapię wspomagającą leczenie bezsenności, zaburzeń depresyjnych, lękowych, związanych ze stresem oraz chorób somatycznych u osób nadmiernie spożywających alkohol.

Umów spotkanie telefonicznie
+48 509 443 160

Psychoterapia to nie tylko metoda leczenia

Psychoterapia głównie kojarzona jest z leczeniem. Dziś to również metoda zmiany życiowej. To Twoja szansa na poznanie samego siebie, rozwój, skuteczną zmianę swojego postępowania. To wielka szansa na odkrycie nowych dróg życiowych i czerpanie radości i satysfakcji z dokonywanych wyborów i przemian wewnętrznych.

Rozwiń poczucie swojej wartości, sprawczości, decyzyjności. Znajdź właściwe dla siebie miejsce w sferze zawodowej i świadomie rozwijaj swoje relacje z bliskimi.

po ciężkiej pracy nad sobą i wychodzenia ze schematów udało się… znowu mogę czuć radość, poczuć się znowu wartościową kobietą, która zasługuje na szacunek i relacje która uskrzydla, a nie podcina skrzydła…

umiem sobie z tym poradzić, umiem być dobra i czuła dla siebie. I co najważniejsze - dzięki terapii otworzyłam się w temacie, w którym nigdy nie myślałam, że to zrobię. Otworzyłam się przed przyjaciółmi i bliskimi. Dzięki temu dzisiaj, jestem lepsza przede wszystkim dla siebie. Umiem lepiej o siebie zadbać. I choć wciąż się uczę stawiać siebie na pierwszym miejscu, to o wiele częściej mi się to udaje niż wcześniej.

zmieniłam punkt widzenia, zaczęłam przede wszystkim siebie spostrzegać w innej perspektywie i przestałam ulegać stereotypom. Zrozumiałam, jak ważna jestem, jak wydarzenia z przeszłości wpływają na moją teraźniejszość i jak budować lepszą przyszłość. Od momentu rozpoczęcia terapii wiele w końcu zaczęło się układać: nowa praca i... szansa na miłość, która okazała się tą miłością życia

Miałem w końcu odwagę otworzyć się na siebie, przeprosić się ze sobą, pokłócić się z samym sobą, poprzytulać samego siebie, docenić życie i przede wszystkim SIEBIE. Nie był to łatwy proces i nadal nie jest. Było dużo łez, mnóstwo mocnych i burzliwych emocji. Poznawanie samego siebie i podanie sobie ręki to jeden z najprzyjemniejszych, ale również najtrudniejszych procesów, których doświadczyłem. Koniec końcem, dzięki terapii nauczyłem się być swoim własnym terapeutą, który jest szczery sam ze sobą i nie musi się dłużej ukrywać przed sobą, swoimi uczuciami, potrzebami i życiem.

Nauczyłam się przede wszystkim rozpoznawać na co mam wpływ i na co nie. Dzięki temu robię sobie mapę w głowie i określam przede to na co nie mam wpływu i się tym przestaje martwić. A jeżeli mam wpływ to co mogę z tym zrobić, zmienić.

Nauczyłam się mieć relacje z mamą, gdzie ja odgrywam rolę córki, a nie osoby ratującej i ciągle zajmującej się na siłę jej problemem alkoholowym.

Nauczyłam się wyrażać swoje emocjie również z mężczyznami tak jak że starszym bratem czy nowym partnerem. Teraz nie boje się mówić to co czuje w obawie że mnie osadzą czy negatywnie zareagują na to co myślę. Teraz mogę być sobą i wyrażać siebie i swoje potrzeby.

Również terapia pomogła mi w pracy. Jako team leader staram się nie kontrolować ale głównie wspierać mój zespół i słuchać ich. Stres i chęć ciągłej kontroli odeszły.

Terapia pomogła mi wiele nauczyć się o sobie i po prostu dorosnąć. Nie taplam się już na co dzień w cuchnących bajorach dawnych i niedawnych krzywd. Mała, skrzywdzona dziewczynka jest i zawsze we mnie będzie, ale przy pomocy terapii pozwoliłam jej iść do zabawy i puścić stery mojego życia. Cieszę się nim teraz jako dorosła kobieta, niezlękniona przemijaniem, zachwycona macierzyństwem, zakochana i podekscytowana przyszłością.

Psychoterapia poprawi jakość Twojego życia

Jak przebiega psychoterapia online?

Przebieg terapii online (podobnie jak w przypadku klasycznej formy spotkań z psychoterapeutą) jest indywidualnie dostosowany do potrzeb pacjenta po uprzednim diagnozowaniu (wizyty diagnostyczno-kontraktowe), które trwają zazwyczaj podczas 3 pierwszych konsultacji.

Sesje terapeutyczne

Sesje terapeutyczbe trwają około 50 minut i odbywają się 1 raz w tygodniu.
Jedyna różnica polega na tym, że sesje terapeutyczne odbywają się za pośrednictwem Internetu, poprzez komunikator Skype, Zoom lub Whatsap. Z koniecznością użycia kamerki.

Sesja kontraktowa

Istotna jest sesja kontraktowa, która odbywa się zwykle po okolo 3 konsultacjach diagnostycznych. Konsultacje te odbywają się również przez Internet.
Kontrakt to umowa między pacjentem a psychoterapeutą, która określa warunki współpracy i sposób leczenia, jaki został ustalony przez obie strony.

Skuteczność psychoterapii online

Skuteczność psychoterapii online jest potwierdzona w wielu badaniach. Klinicyści Uniwersytetu w Zurychu przeprowadzili analizę pracy z 62 pacjentami (w nurcie poznawczo-behawioralnym), którzy zgłosili się z objawami depresji. Wskaźnik skuteczności był jednakowy dla grupy pacjentów z grupy „online”(53%) i grupy „twarzą w twarz” (50%). Co ciekawe, obie grupy były usatysfakcjonowane z otrzymanego wsparcia. Dodatkowo aż 96% grupy biorącej udział w terapii online uznało kontakt z terapeutą za ‘osobisty’ w porównaniu do 91% osób z grupy korzystającej z terapii metodą tradycyjną (Journal of Affective Disorders, 2013).

Tylko kilka kroków by poczuć się lepiej

Zadzwoń lub napisz do nas. Dobierzemy Ci specjalistę, który pomoże odnaleźć właściwą drogę do lepszego jutra.

Tylko kilka kroków by poczuć się lepiej

Zadzwoń lub napisz do nas. Dobierzemy Ci specjalistę, który pomoże odnaleźć właściwą drogę do lepszego jutra.