Tylko kilka kroków by poczuć się lepiej

  1. Zaproponuj termin z dostępnych w naszym kalendarzu

  2. Wybierz porę dnia, która Ci odpowiada

  3. Wprowadź dane kontaktowe

  4. Wybierz z listy temat spotkania i opcjonalnie wybierz terapeutę

  5. Tak niewiele, aby uzyskać pomoc

marzec 2024
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Malgorzata Kicka

mgr Magorzata Kicka

Terapeutka Uzaleznień, Pedagog, Socjoterapeutka
uzależnienia współuzależnienia dysfunkcje DDA DDD kryzysy życiowe doświadczenia przemocy

Magorzata Kicka


Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia, specjalistką terapii uzależnień, pedagogiem i socjoterapeutką. Ukończyłam Szkołę specjalistów psychoterapii i instruktorów terapii uzależnień w Broku. Aktualnie jestem w trakcie Szkoły Psychoterapii INTRA w Warszawie. Dodatkowo swoją pracę poddaję regularnej superwizji, co jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług. Priorytetem jest dla mnie rozwój, dlatego stale podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje.

Od ponad dwudziestu lat pracuję z młodymi ludźmi, którym pomagam radzić sobie z życiowymi trudnościami i problemami emocjonalnymi. Aktualnie, jako członek zespołu w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej, udzielam wsparcia młodym pacjentom i ich rodzicom.

Dodatkowo zdobyłam szerokie doświadczenie, pracując w różnych instytucjach, zajmujących się terapią uzależnień i współuzależnienia, w tym między innymi w Dziennym Punkcie Wsparcia, gdzie pracuję do dzisiaj. W moim podejściu wyróżnia mnie empatia, otwartość, ciepło zainspirowane humanizmem oraz głębokie zrozumienie trudności, z jakimi borykają się osoby uzależnione i ich rodziny.

Staram się dostosować narzędzia terapeutyczne do bieżących potrzeb moich klientów, aby zapewnić im jak najskuteczniejsze wsparcie. To dla mnie nie tylko praca, ale pasja, która sprawia, że każde spotkanie staje się wyjątkową podróżą ku lepszemu zrozumieniu siebie i własnych możliwości, ponieważ wiem, że prowadzi to do lepszej samoświadomości, pełniejszej akceptacji siebie oraz wzmocnienia poczucia sprawczości i wpływu na własne życie. Bo, jak mawia Alice Miller "Żadna droga w moim życiu nie była tak długa jak ta, która miała mnie zaprowadzić do mnie samej". Dlatego warto mieć w tej niełatwej często podróży - dobrego towarzysza.

Moja pomoc skierowana jest do osób dorosłych, które zmagają się z uzależnieniem lub podejrzewają u siebie problem z nadużywaniem substancji psychoaktywnych, oraz do osób w relacji z osobą uzależnioną (“współuzależnionych”). Oferuję wsparcie również osobom, które dorastały w rodzinie dysfunkcyjnej lub z problemem alkoholowym i aktualnie doświadczają trudności w codziennym funkcjonowaniu (DDA, DDD). Dodatkowo, serdecznie zapraszam do skorzystania z terapii osoby, które przeżywają kryzysy życiowe, borykają się z doświadczeniem przemocy, czują się zagubione lub napotykają trudności w radzeniu sobie z emocjami. Moim celem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której razem z klientem będziemy pracować nad odnalezieniem równowagi i harmonii w życiu.

Poza pracą zawodową, jestem spełnioną matką dorosłych bliźniąt. Uwielbiam podróże, muzykę oraz dobrą literaturę, co dodaje mi energii i inspiracji do efektywnej pracy

Tylko kilka kroków by poczuć się lepiej

Zadzwoń lub napisz do nas. Dobierzemy Ci specjalistę, który pomoże odnaleźć właściwą drogę do lepszego jutra.

Tylko kilka kroków by poczuć się lepiej

Zadzwoń lub napisz do nas. Dobierzemy Ci specjalistę, który pomoże odnaleźć właściwą drogę do lepszego jutra.