Tylko kilka kroków by poczuć się lepiej

  1. Zaproponuj termin z dostępnych w naszym kalendarzu

  2. Wybierz porę dnia, która Ci odpowiada

  3. Wprowadź dane kontaktowe

  4. Wybierz z listy temat spotkania i opcjonalnie wybierz terapeutę

  5. Tak niewiele, aby uzyskać pomoc

lipiec 2024
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Emilia Grycuk

mgr Emilia Grycuk

Psycholog Kliniczny, Psychoterapeuta
depresja zaburzenia lękowe trauma żałoba zaburzenia lękowe kryzysy życiowe wsparcie na emigracji

Emilia Grycuk

Jestem psycholożką kliniczną i psychoterapeutką w trakcie szkolenia. Moje studia ukończyłam w Nowym Jorku, Holandii i Palo Alto (Californii).Od 2018 roku pracowałam w wielu międzynarodowych środowiskach klinicznych i badawczych w dziedzinie psychologii i psychiatrii. Obecnie jestem w trakcie Szkolenia z Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii opartego na filozofii Viktora Frankla i Irvina Yaloma.

Mam podejście holistyczne i integracyjne, które obejmuje emocjonalne, psychiczne, fizyczne i duchowe aspekty dobrego samopoczucia. Korzystam z psychologii egzystencjalnej, psychodynamicznej i humanistycznej, a także z uważności i świadomości ciała.

Uważam, że bezpieczna, ciepła i pełna zaufania relacja między pacjentem i terapeutą stanowi sedno procesu terapeutycznego i odgrywa bardzo ważną rolę na ścieżce pacjenta do jej lub jego autentycznego ja. Ważne jest dla mnie spotkanie moich pacjentów w bieżącym momencie ich życia, biorąc pod uwagę unikalny charakter ich tożsamości i okoliczności zaistniałych w ich życiu. Psychoterapia to proces głębokiego samopoznania i przestrzeń, w której możesz poczuć całe spektrum swoich emocji, zrozumieć i zaakceptować swoją przeszłość, uzyskać dostęp do swojej wewnętrznej mądrości i na nowo napisać własną historię. To ścieżka, która pomaga budować życie na zdrowych fundamentach, pogłębić poczucie satysfakcji i pełni życia.

Pracuję z osobami dorosłymi, które zmagają się z kryzysem, traumą, żałobą, samotnością, depresją i zaburzeniami lękowymi. Pomagam też imigrantom w procesie przystosowania się do kultury i rzeczywistości nowego kraju.

Oferuję pomoc w języku polskim, angielskim, hiszpańskim i rosyjskim. Jestem głęboko zaangażowana w mój rozwój zawodowy, psychologiczny i duchowy oraz uczęszczam na warsztaty, kursy i psychoterapię. Jestem również pod ciągłą superwizją.

Tylko kilka kroków by poczuć się lepiej

Zadzwoń lub napisz do nas. Dobierzemy Ci specjalistę, który pomoże odnaleźć właściwą drogę do lepszego jutra.

Tylko kilka kroków by poczuć się lepiej

Zadzwoń lub napisz do nas. Dobierzemy Ci specjalistę, który pomoże odnaleźć właściwą drogę do lepszego jutra.