Tylko kilka kroków by poczuć się lepiej

  1. Zaproponuj termin z dostępnych w naszym kalendarzu

  2. Wybierz porę dnia, która Ci odpowiada

  3. Wprowadź dane kontaktowe

  4. Wybierz z listy temat spotkania i opcjonalnie wybierz terapeutę

  5. Tak niewiele, aby uzyskać pomoc

kwiecień 2024
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
eliza-omelanczuk-psychoterapeuta-seksuolog-poradnia-psyche-online

mgr Eliza Omelańczuk

Psychoterapeutka, Psycholożka, Seksuolog
zaburzenia osobowości terapia młodzieży i młodych dorosłych terapia par kryzys w związku depresja zaburzenia lękowe kryzysy seksuolożka zaburzenia emocjonalne adaptacja kobiecość relacje rodzicielstwo związki stres seksualność par i kobiet

Eliza Omelańczuk

Wykształcenie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Kolegium Kształcenia Podyplomowego w zakresie psychoterapii (analitycznej, eriksonowskiej, poznawczo-behawioralnej, integratywnej) oraz seksuologii.

Doświadczenie

Pracuje w nurcie integratywnym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuję pod stałą opieką superwizora psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego.

Terapia

Prowadzę terapię osób z zaburzeniami nastroju, z zaburzeniami nerwicowymi, lękowymi, adaptacyjnymi. Stany te wiążą się z sytuacjami stresowymi, trudnościami relacyjnymi, objawy mogą mieć różny charakter np występować również pod postacią somatyczną. Pracuję również z osobami z zaburzeniami osobowości (m.in. borderline) oraz z wieloma innymi trudnościami, z którymi zmaga się człowiek we współczesnym społeczeństwie.
Pracuje terapeutycznie z osobami indywidualnie, z parami i małżeństwami oraz rodzinami.

Z mojej strony mogą liczyć Państwo na profesjonalizm, zaangażowanie oraz pełną szacunku, życzliwości i zrozumienia atmosferę. A wszystko po to, żeby życie znów mogło dawać wiele radości zarówno na poziomie prywatnym, jak i zawodowym.

Obszary praktyki

Basia

Czym dla mnie jest terapia? Kiedyś w nią nie wierzyłam .Jak można poprzez rozmowę z kimś zmienić swoje myślenie? To nie możliwe! A jednak. Nie uwierzymy dopóki nie spróbujemy .Jak wiemy życie nie jest proste i bywa tak, że może nas przerosnąć i powalić na kolana. Wtedy pojawia się strach, lęk, brak wiary w cokolwiek, a przede wszystkim we własne siły. Najgorzej jak zwątpiły w sens życia i dopadnie nas depresja (coś strasznego, co zwiąże nasze myśli i obezwładnia nas). Powiem szczerze, że na terapię zaprowadzili mnie przyjaciele i to prawie siłą. Gdyby nie oni pewnie by mnie już nie było na tym świecie. Człowiekowi ciężko otworzyć się przed obcą osobą-terapeutą.

Anonim

Podejmując decyzję o terapii u psychologa, uważałam, że jest to jedyne wyjście na mój wówczas beznadziejny stan… Dziś po 6 latach wiem, że to była dobra decyzja, ale na pewno niejedyne wyjście. Udział w terapii pokazał mi, że tych wyjść jest wiele… Pozwolił mi inaczej spojrzeć na moje problemy. Nabrałam dystansu do rzeczy i sytuacji, na które nie mam szczególnego wpływu, zaczęłam cieszyć się z sukcesów i dostrzegać, że takie w ogóle są na moim koncie. Przestałam bać się ludzi, obcych i bardziej bliskich. Coraz odważniej wyrażam swoje opinie na dany temat, umiem zawalczyć o swoje i jak trzeba, potrafię być egoistką. Polecam taką formę pomocy sobie!

Maria

Patrzenie na własne życie w kategoriach pasma niepowodzeń, widzenie siebie jako osoby nie wartej miłości, uwagi, szacunku i czarnowidztwo to coś, co na pewnym etapie mojego życia było sporym kawałkiem mnie. Oczywiście potrafiłam “urozmaicać” sobie życie rozwiązaniami, które na chwilę wnosiły intensywne kolory do mojego życia, a potem równie intensywnie blakły, doprowadzając mnie do punktu wyjścia. Przecież to norma, zawsze tak jest, takie życie – tak myślałam właśnie wtedy, w momencie, w którym nie dostrzegałam innych dostępnych opcji. Dopiero terapia pokazała mi, że istnieje coś więcej niż to, co dostrzegałam.

Previous
Next

Tylko kilka kroków by poczuć się lepiej

Zadzwoń lub napisz do nas. Dobierzemy Ci specjalistę, który pomoże odnaleźć właściwą drogę do lepszego jutra.

Tylko kilka kroków by poczuć się lepiej

Zadzwoń lub napisz do nas. Dobierzemy Ci specjalistę, który pomoże odnaleźć właściwą drogę do lepszego jutra.