Tylko kilka kroków by poczuć się lepiej

  1. Zaproponuj termin z dostępnych w naszym kalendarzu

  2. Wybierz porę dnia, która Ci odpowiada

  3. Wprowadź dane kontaktowe

  4. Wybierz z listy temat spotkania i opcjonalnie wybierz terapeutę

  5. Tak niewiele, aby uzyskać pomoc

kwiecień 2024
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
Donat Wypchło, psychoterapeuta pozytywny, terapeuta uzależnień

mgr Donat Wypchło

Terapeuta Uzależnień, Terapeuta Par, Konsultant Psychoterapii Pozytywnej
terapia par DDA DDD kryzys w związku brak komunikacji w związku wypalenie w związku uzależnienie w związku zdrady doświadczenie przemocy

Donat Wypchło

Jestem Konsultantem Psychoterapii Pozytywnej. Ten nowy nurt psychoterapii integruje współczesne metody pracy takie, jak psychoterapia psychodynamiczna, behawioralno-poznawcza, humanistyczna i oraz holistyczne podejście nauk wschodu.

Psychoterapeuci w modelu pozytywnym w procesie terapii bazują na zasobach klienta, tj. na jego doświadczeniu, wiedzy, cechach charakteru, wsparciu zewnętrznym. Kluczowymi są możliwości samopomocy, które pozwolą wyjść klientowi z kryzysu. Psychoterapeuta funkcjonuje zaś jako przewodnik, posługując się nabytą w drodze edukacji i doświadczenia wiedzą i narzędziami.

Nurt psychoterapii pozytywnej jest uznawany przez szereg międzynarodowych organizacji zrzeszających psychoterapeutów takich, jak: Międzynarodowa Rada Psychoterapii, Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii.

Wykształcenie

Ukończyłem Papieską Akademię Teologiczną w Krakowie oraz Szkołę Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień w Broku.
Obecnie jestem w trakcie Kursu Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej w Wrocławskim Instytucie Psychoterapii.

Doświadczenie

Zajmuję się pomaganiem od 25 lat.

Swoje doświadczenie zdobywałem w kliku ośrodkach terapeutycznych, w gabinecie prywatnym oraz poszerzając swoją wiedzę poprzez różne szkolenia, kursy i naukę w szkołach związanych z szeroko rozumianym rozwojem osobistym człowieka.

Terapia

Moja praca jest dla mnie pasją i pewnego rodzaju powołaniem. Moi pacjenci/klienci to osoby, z którymi nawiązuję relację pełną szacunku i życzliwości. Zależy mi na tym, aby pomóc każdej osobie, bez względu na jej/jego wiek, status społeczny, wyznawaną filozofię czy religię oraz szeroko rozumiane poglądy.

Podstawą mojej pracy terapeutycznej jest pełna szacunku relacja Ja – Ty, w odróżnieniu od odpersonalizowanej relacji terapeuta – pacjent.

w swojej pracy kieruję się ciekawością drugiego człowieka, postrzeganiem przez niego świata, a także analitycznym i pragmatycznym spojrzeniem na osobę w kontekście intelektualnym, duchowym i fizycznym. Swoją pracę superwizuję u p. Piotra Cholerzyńskiego.

J

Serdecznie polecam! Jak każdy miałem z początku opory przed terapią. Jednak P. Donat już na pierwszej sesji rozwiał wszystkie moje obawy. Jest osobą ciepłą, empatyczną, przepełnioną zaraźliwym optymizmem. A przy tym co najważniejsze — jego metody są skuteczne. Dzięki naszym rozmowom poradziłem sobie z problemami, które ciągnęły się za mną od lat.

Monika

Pana Donata poznałam w jednym z najcięższych okresów mojego życia i jestem mu bardzo wdzięczna, że mnie przez niego przeprowadził, a nawet towarzyszył. Dzięki Panu Donatowi odzyskałam wiarę w jakiekolwiek "jutro", w momencie gdy ciężko było mi znieść i przetrwać "dziś". Dzięki sesjom z Panem Donatem zyskałam siłę do działania, wiarę w siebie oraz spokój wewnętrzny. Polecam z całego serca, Pan Donat ma cudowną umiejętność wyczucia i dostosowania się do konkretnego pacjenta — również podczas konsultacji online (ponieważ większość sesji odbywam na Skype).

Paweł

Z Panem Donatem odbywam terapie od kilku miesiecy, ale już teraz moge stwierdzić, że znacznie obniżyły się stany lekowe, z ktorymi borykam się od kilku lat. Ograniczyłem alkohol, który spożywałem regularnie również od kilku lat. Terapeuta prowadzi terapie z olbrzymim zaangażowaniem, dobrze rozumie ludzką psychike. Czesto zadaje pytania, które budzą u człowieka reflekse, a następnie odpowiednie działanie. Polecam Pana Donata, jako bardzo kompetentnego terapeute, ale również człowieka pełnego empatii.

Previous
Next

Tylko kilka kroków by poczuć się lepiej

Zadzwoń lub napisz do nas. Dobierzemy Ci specjalistę, który pomoże odnaleźć właściwą drogę do lepszego jutra.

Tylko kilka kroków by poczuć się lepiej

Zadzwoń lub napisz do nas. Dobierzemy Ci specjalistę, który pomoże odnaleźć właściwą drogę do lepszego jutra.